Gebruiksaanwijzing AUDI Q7 jaar version 2010
 Audi Q7   Bediening   Zitten en opbergen  Opbergen
U vindt een aantal opbergmogelijkheden, vakken en houders op verschillende plaatsen in de wagen.
  • In de hemelbekleding boven de binnenspiegel.
  • In de portierbekledingen.
  • Kledinghaken boven de achterportieren.
  • Net in de voetenruimte aan bijrijderszijde.
  • Netten* aan de rugleuningen van de voorstoelen.
  • Net* aan de linkerbagageruimtebekleding.
ATTENTIE!
  • Het vak boven de binnenspiegel tijdens het rijden altijd gesloten houden, om het risico van verwondingen bij een plotselinge remmanoeuvre of een ongeval te reduceren.
  • Let erop dat het zicht naar achteren niet wordt belemmerd doordat er kleding is opgehangen.
  • Alleen kleding met weinig gewicht ophangen en erop letten dat in de zakken geen zware voorwerpen of voorwerpen met scherpe randen zitten.
  • Geen klerenhangers gebruiken om kleding op te hangen, omdat anders de werking van de hoofdairbags* wordt belemmerd.
  • Gebruikt u de opbergvakken in de portierbekledingen uitsluitend om kleinere voorwerpen op te bergen, die niet uit het opbergvak steken, zodat de werking van de zij-airbags niet wordt belemmerd.

Alle afbeeldingen, logo's en teksten zijn eigendom van Audi ©. Deze website heeft geen relatie met het bedrijf Volkswagen - Audi Spanje of een van haar dochterondernemingen ter wereld. Meer informatie. Om contact op te nemen met de auteur van deze website, klik hier.